Podsłuch Android, wersja serwer Zobacz większe

Podsłuch Android, wersja serwer

Nowy produkt

Oprogramowanie szpiegowskie na telefony z systemem Android. Oprogramowanie umożliwia przechwytywanie rozmów, wiadomości SMS, dźwięków z otoczenia, zdjęć, wiadomości MMS itp. Współpracuje z telefonami marki SAMSUNG, LG, SONY, HUAWEI, HTC, MYPHONE i innymi opartymi o system Android.

Więcej szczegółów

1 499,99 zł brutto

Więcej informacji

Oferowane przez nas oprogramowanie to niezawodny podsłuch telefonów opartych o system Android. Współpracuje z większością modeli SAMSUNG, SONY, LG, HTC, HUAWEI, MYPHONE i innymi opartymi o ten system operacyjny.

Oprogramowanie wykorzystuje do pracy łączność internetową. Cała aktywność telefonu gromadzona w pamięci i wysyłana na serwer www. Rozwiązanie tego typu jest dużo lepsze od programów opartych o skrzynkę mailową. Serwer jest w pełni anonimowy. Nie jest oparty na obcych dostawcach (jak skrzynki mailowe). Nie ma obawy, że konto zostanie po czasie usunięte.

JAK WYGLĄDA PROCEDURA ZAMAWIANIA?

 1. Opłaty pobieramy od efektu, a nie możliwości instalacji. Oznacza to, iż płatność można dokonać przed lub po zakończeniu zlecenia. W przypadku nieudanej próby instalacji lub braku możliwości jej wykonania, ZWRACAMY CAŁĄ KWOTĘ.
 2. Program wysyłamy w formie wiadomości SMS na numer telefonu osoby, która zamawia.
 3. Wiadomość SMS należy przesłać na telefon, na którym chcemy zainstalować program. Pobieramy aplikację i uruchamiamy zgodnie z dostarczoną wcześniej instrukcją.
 4. Program można zainstalować w dowolnym momencie od otrzymania np. późno w nocy lub przy sprzyjającej okazji.
 5. Jeśli program zainstalował się poprawnie, telefon prześle wiadomość kontrolną na serwer.
 6. Po potwierdzeniu prawidłowej instalacji tworzymy konto klienckie na serwerze www, które umożliwia przesyłanie danych.
 7. Program przesyła dane cyklicznie w zależności od częstotliwości użytkowania i połączenia z internetem.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE PROGRAMU:

 • Nagrywanie rozmów przychodzących i wychodzących. Tworzenie plików audio z nagraniami.
 • Przechwytywanie sms i mms
 • Niewidoczne nagrywanie otoczenia telefonu. Jednorazowo maksymalnie do 30 minut. Nagrywanie wyzwalane komendą przez internet.
 • Lokalizator GPS/GSM
 • Zdalne uruchamianie aparatu i nagrywanie filmów lub tworzenie zdjęć (w sposób niewidoczny) (W NIEKTÓRYCH TELEFONACH FUNKCJA MOŻE NIE DZIAŁAĆ)
 • Przechwytywanie książki telefonicznej.
 • Przechwytywanie zdjęć.
 • Przechwytywanie powiadomień (Facebook, Poczta, Viber itd.)
 • Przechwytywanie wiadomości Facebook, Gmail, Viber, Whatsapp (WYMAGA ROOTA! Opcja płatna dodatkowo 300 zł - należy przywieźć lub wysłać telefon do siedziby firmy)

NAJCZĘSTSZE PYTANIA:

 • Czy program posiada licencję? Jak długo działa konto?

TAK. Oferowany przez nas program posiada licencję na 12 miesięcy. Licencja dotyczy tylko jednego telefonu. Nie można przenieść jej na inny telefon.

 • Czy program jest wykrywalny?

TAK. W przypadku dostarczenia telefonu do specjalistycznej firmy jak nasza, może on zostać wykryty. Namierzenie osoby podsłuchującej jest jednak praktycznie niemożliwe.

 • Czy w przypadku braku dostępu do internetu program w dalszym ciągu rejestruje informacje?

TAK. Telefon będzie gromadził informacje w pamięci cache. Po połączeniu z siecią Internet, prześle całość zgromadzonych danych.

 • Czy telefon zużywa przez program dużo transferu?

NIE. Program nie zużywa dużo transferu. Wszelkie dane są kompresowane w celu zmniejszenia rozmiaru.

 • Czy można przyjechać do Państwa do firmy i zainstalować program na miejscu?

TAK. Zapraszamy do naszego biura. Czas instalacji z przeszkoleniem w działaniu programu to ok. 40 minut. Bez przeszkolenie od 5 do 10 minut.

 • Czy mogą Państwo dojechać i wgrać program na miejscu?

TAK. Dojazd na terenie Warszawy i okolic to 150 zł brutto. Kwota bezzwrotna w przypadku nieudanej instalacji.