Podsłuch GSM w ładowarce USB, Samsung, iPhone, iTab, Nokia, HTC, LG, Huawei, MyPhone, SONY

Podsłuch GSM w ładowarce USB, Samsung, iPhone, iTab, Nokia, HTC, LG, Huawei, MyPhone, SONY

479,99 zł
Brutto

Podsłuch GSM - wersja nano chip. Podsłuch zamaskowany został w ładowarce. Uniwersalna ładowarka dodawana do większości telefonów typu Smartphone. Wyjście USB.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

OPIS URZĄDZENIA:

Prezentowane urządzenie to dyskretny podsłuch zamaskowany w ładowarce USB. Ładowarka działa w NORMALNY sposób. Można nią bez problemu ładować telefon komórkowy. Podsłuch działa tylko w momencie, gdy ładowarka podpięta jest do gniazda sieci elektrycznej (co miejsce praktycznie zawsze).

Ładowarka to idealny sposób na podsłuchiwanie otoczenia. Przez większość czasu włożona jest do gniazdka, co zapewnia stałe zasilanie. Ładowarkę zabieramy na wyjazdy lub do pracy. Wygląd nie wzbudza podejrzeń. Jest to normalna ładowarka, jakich wiele na rynku. Gniazdo SIM znajduje się wewnątrz.

Urządzenie prócz funkcji nasłuchu, posiada również detekcję dźwięku i możliwość zaprogramowania telefonu nadzorującego.

Domyślnie oferowana jest ładowarka z białym przewodem micro USB. Na życzenie możemy dostarczyć wersję z dowolnym przewodem.

Do ładowarki należy włożyć kartę SIM dowolnego operatora. Karta musi być aktywna. Po włożeniu karty SIM zamykamy obudowę (jest zamknięta bardzo ciasno, przypadkowe otwarcie (np. przez wyciąganie z gniazdka) jest niemożliwe). Po wybraniu numeru karty SIM wewnątrz ładowarki następuje połączenie. Dźwięk może być odbierany z dowolnego miejsca na ziemi. Realny zasięg mikrofonu to ok. 4-5 m w promieniu.

ZASTOSOWANIE:

Z uwagi na swoją uniwersalność, nasz produkt z powodzeniem sprawdzi się w większości środowisk, gdzie konieczny jest nasłuch na żywo.

  • Podsłuch do mieszkania
  • Podsłuch niani
  • Podsłuch pracownika
  • Kontrola małżeńska
  • Podsłuch dzieci i osób starszych
  • Do większości telefonów i smartphonów - Samsung, iPhone, iTab, Nokia, HTC, LG, Huawei, MyPhone, SONY i innych telefonów

No customer reviews for the moment.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password