Podsłuch GSM, dzwoń z komórki, w zegarze naściennym Zobacz większe

Podsłuch GSM, dzwoń z komórki, w zegarze naściennym

Nowy produkt

Nadajnik GSM zamaskowany w zegarze. Urządzenie zasilane jest z akumulatora, niezależnego od baterii znajdujących się w zegarze. Czas pracy uzależniony jest od wielkości zegara i liczby akumulatorów, które mogą zmieścić się wewnątrz obudowy.

Więcej szczegółów

599,99 zł brutto

Więcej informacji

OPIS URZĄDZENIA:

Oferujemy Państwu nadajnik GSM zamaskowany w zegarze naściennym. Urządzenie możemy zamaskować w większości zegarów dostępnych na rynku. Przedstawiona cena dotyczy zegarów, których koszt to maksymalnie 100 zł. W przypadku produktów premium (zegary pozłacane, zabytkowe, renomowanych producentów itp.) koszt ustalany jest indywidualnie.

Urządzenie może pracować na wbudowanym akumulatorze. Istnieje również możliwość zamówienia wersji zasilanej z sieci energetycznej.

Zegar sprzedajemy w formie klasycznej ze wskazówkami. Istnieje możliwość zamówienia zegarów cyfrowych z dodatkowymi wskaźnikami (np. temperatura, wilgotność, data itp.)

Jak działa podsłuch? Do prawidłowej pracy należy zakupić kartę SIM. Karta musi być zarejestrowana i posiadać aktywne połączenia przychodzące. Kartę wsadzamy do specjalnego slotu karty SIM, znajdującego się wewnątrz zegara. Po kilku sekundach następuje logowanie i można już korzystać z listwy. Nasłuch może nastąpić z dowolnego miejsca na świecie.
Faktyczny zasięg mikrofonu to ok. 4-5 m w promieniu.

ZASTOSOWANIE:

podsłuch pomieszczeń
podsłuch do biura/domu
kontrola pracowników, niani, małżonka czy dzieci
kontrola czasu pracy


DANE TECHNICZNE:

zasięg: nieograniczony

łączność: GSM

funkcja detekcji dźwięku: TAK