Podsłuch GSM, dzwoń z komórki, w zegarze naściennym

Podsłuch GSM, dzwoń z komórki, w zegarze naściennym

599,99 zł
Brutto

Nadajnik GSM zamaskowany w zegarze. Urządzenie zasilane jest z akumulatora, niezależnego od baterii znajdujących się w zegarze. Czas pracy uzależniony jest od wielkości zegara i liczby akumulatorów, które mogą zmieścić się wewnątrz obudowy.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

OPIS URZĄDZENIA:

Oferujemy Państwu nadajnik GSM zamaskowany w zegarze naściennym. Urządzenie możemy zamaskować w większości zegarów dostępnych na rynku. Przedstawiona cena dotyczy zegarów, których koszt to maksymalnie 100 zł. W przypadku produktów premium (zegary pozłacane, zabytkowe, renomowanych producentów itp.) koszt ustalany jest indywidualnie.

Urządzenie może pracować na wbudowanym akumulatorze. Istnieje również możliwość zamówienia wersji zasilanej z sieci energetycznej.

Zegar sprzedajemy w formie klasycznej ze wskazówkami. Istnieje możliwość zamówienia zegarów cyfrowych z dodatkowymi wskaźnikami (np. temperatura, wilgotność, data itp.)

Jak działa podsłuch? Do prawidłowej pracy należy zakupić kartę SIM. Karta musi być zarejestrowana i posiadać aktywne połączenia przychodzące. Kartę wsadzamy do specjalnego slotu karty SIM, znajdującego się wewnątrz zegara. Po kilku sekundach następuje logowanie i można już korzystać z listwy. Nasłuch może nastąpić z dowolnego miejsca na świecie.
Faktyczny zasięg mikrofonu to ok. 4-5 m w promieniu.

ZASTOSOWANIE:

podsłuch pomieszczeń
podsłuch do biura/domu
kontrola pracowników, niani, małżonka czy dzieci
kontrola czasu pracy


DANE TECHNICZNE:

zasięg: nieograniczony

łączność: GSM

funkcja detekcji dźwięku: TAK

No customer reviews for the moment.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password